Doskonały laptop do pracy w terenie

Wiele komputerów, które reklamują się jako doskonała alternatywa dla osób potrzebujących dużej mocy obliczeniowej w terenie. Komputery takie zazwyczaj posiadają pewne wady, które uniemożliwiają komfortowe korzystanie z nich w różnych zastosowaniach. Producent komputerów HP stara się wyłamywać z tego schematu. Coraz częściej można przeczytać pochlebne recenzje o sprzęcie tworzonym przez tego producenta. Doskonałym przykładem świetnego laptopa do pracy wyprodukowanego przez HP jest ProBook 440b (www.pmreklama.com.pl). Wiele osób korzystających z tego sprzętu chwali go, wskazując, że jest to najlepszy wybór w tej kategorii cenowej.

Duże możliwości

Wiele komputerów, które reklamują się jako doskonała alternatywa dla osób potrzebujących dużej mocy obliczeniowej w terenieOsoby korzystające z HP ProBook 440b są wyposażone w duże możliwości pracy. Ten niewielki laptop o 14 calowej matrycy może wprowadzić w osłupienie osoby uważające, że mały i lekki laptop nie jest w stanie zaspokoić potrzeb standardowego pracownika. Firma HP dołożyła najwyższych starań by użytkownicy HP ProoBook 440b czuli się komfortowo podczas pracy na nim. Długi czas pracy na baterii także świetnie świadczy o tym laptopie, zwłaszcza z uwagi na fakt że docelowy klient pracuje właśnie w sposób mobilny. Plusem komputera jest doskonały ekran, który sprawia, że korzystanie z niego tylko w minimalnym stopniu męczy oczy.

HP ProBook440b jest wyposażony w 8GB pamięci RAM. Pamięć SSD jest wielkości 256 GB. Wydaje się, że te wartości są odpowiednie dla kogoś, kto chce posiadać dobre narzędzia do pracy. Karta graficzna Intel UDH Graphics 620 wydaje się także odpowiednia dla osób, które używają programów graficznych w pracy. Procesor Intel Core i5 doskonale radzi sobie zarówno w pracy biurowej jak i pracy na zaawansowanych programach. HP ProBook 440b to świetne połączenie funkcjonalności oraz dużej mocy obliczeniowej. Wystarczy spojrzeć na zadowolone opinie klientów.

Business obraz autorstwa freepik - www.freepik.com